Müşteri Hizmetleri +90(216) 526 0426 

Uygulama Alanları

Bulunduğunuz Yer: Ana Sayfa / Uygulama Alanları
Topraksız Tarım Sera (Greenhouse) Uygulamalarında Arıtma.

Topraksız Tarım Sera (Greenhouse) Uygulamalarında Arıtma

Topraksız Tarım Sera (Greenhouse) için ihtiyaç duyulan kalitede su üretimini gerçekleştiren arıtma sistemlerini içermektedir.

Arıtma Tesisleri.

Arıtma Tesisleri

Mevcut veya yeni yapılması planlanan Su ve Atıksu arıtma tesisleri ile ilgili keşif, proje ve dizaynların gerçekleştirilmesi, ekipman, sarf malzeme, teknik servis, montaj, devreye alma işlemlerinin hayata geçirilmesi.

Fabrikalarda Arıtma.

Fabrikalarda Arıtma

Fabrikalarda arıtma hizmetimiz, ihtiyaç duyulan genel su ve atıksu arıtma tesislerinin montaj ve projelendirme hizmetlerini kapsamaktadır.

Mekanik Taahhüt Firmalarında Arıtım.

Mekanik Taahhüt Firmalarında Arıtım

Mekanik taahhüt firmalarında arıtım, firmanın aldığı işler kapsamında bulunan su ve atıksu arıtma sistemlerinin projelendirilmesinin yapılması, imalatı, montajı, servis ve devreye alma hizmetlerini kapsamaktadır.

İnşaat Sektöründe Arıtma ve Arıtım.

İnşaat Sektöründe Arıtma ve Arıtım

Apartman, site, resmi veya özel kuruluşların ve hastanelerin hamsu arıtımı ya da arıtma sistemi ile içme suyu kalitesinde veya istenilen kalitede su üretimi yapan sistemlerin, dizayn, montaj ve anahtar teslim yapımı

Kimya Sektörü, Boya, Kozmetik.

Kimya Sektörü, Boya, Kozmetik

İstenilen her kalitede, deiyonize dealkalinize, saf su, yumuşak su üretimi yapan sistemlerin dizayn, montaj ve anahtar teslim yapımı.

Sağlık Kurumları, Hastaneler.

Sağlık Kurumları, Hastaneler

Su arıtımını sağlayan sistemlerin dizayn, montaj ve anahtar teslim yapımı, mevcut sistemler için gerekli sarf malzeme temini ve teknik servis hizmeti

Eğitim Kurumlarında Arıtım.

Eğitim Kurumlarında Arıtım

Eğitim Kurumlarında arıtım hizmetimiz, ihtiyaç duyulan genel su ve atıksu arıtma tesislerinin projelendirilmesi, imalat, montaj , servis ve devreye alma gibi konuları içermektedir.

Meşrubat ve İçecek Sektörü.

Meşrubat ve İçecek Sektörü

Meşrubat ve İçecek Sektöründe ihtiyaç duyulan saf su ve yumuşak su arıtma sistemleri büyük çnem taşımaktadır.

Tekstil Sektöründe Arıtma.

Tekstil Sektöründe Arıtma

Yıkama ve boyama işlemleri için ihtiyaç duyulan kalitede su üretimini gerçekleştiren arıtma sistemlerini içermektedir.

Kaplama Sektöründe Arıtma.

Kaplama Sektöründe Arıtma

Kaplama sektörü için saf su üretimi gerçekleştiren arıtma sistemlerinin dizayn, montaj ve anahtar teslim yapımı, mevcut sistemler için gerekli sarf malzeme temini ve teknik servis hizmeti.

Askeri Tesislerde Arıtım.

Askeri Tesislerde Arıtım

Askeri tesisler için ihtiyaç duyulan genel su ve atıksu arıtma ve arıtım tesislerinin projelendirilmesi, imalat, montaj, servis ve devreye alma hizmetlerini kapsamaktadır.