Hakkımızda

Yönetimin Mesajı;

2006 yılında Vatek Çevre Teknolojileri’nin açılışını yaptığımız günü, mesleğimiz ile ilgili bir şirkete sahip olmanın, mutluluğunu, heyecanını bir miktar da kaygısını dün gibi hatırlıyoruz. 

Zaman hızla ve güzel gelişmelerle ilerliyor, geçen zamanla birlikte hem biz hem de şirketimiz deneyim kazanıyor, gelişiyor ve profesyonelliğine yeni donanımlar ekliyoruz. Su ve Atık Su Arıtma Sistemleri ve Atıksu Geri Kazanım Sistemleri konusunda başta ülkemiz olmak üzere, 60’tan fazla ülkede bulunan hem Türk firmalarına hem de yabancı firmalara hizmet verir duruma geldik.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesi ve Su Üretime Hayat Verir bilincini bağdaştıran firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak, kullanıma özel sistem dizaynları gerçekleştirmektedir. Müşteri isteklerine en iyi şekilde cevap verecek; proje, üretim, teknik servis ve satış sonrası destek sağlamaktadır.

Su ve Atık Su Arıtma sistemlerinde; anahtar teslim taahhüt, danışmanlık, teknik servis hizmeti, arıtma sarf malzemeleri ve ekipman desteğiyle müşterilerimizin tek çözüm ortağı durumundadır.

Yerel ve küresel olarak büyüyen Vatek Ailesi, ülkemizin mühendislik ve işçilik gücünü Romanya ve Arnavutluk'taki bayilikleri ve İngiltere'deki satış ofisi ile tüm dünyaya sunmayı hedeflemektedir.

Partnerlerimize yeni partnerler ekleyerek, bizi heyecanlandıran yeni projelerle ileri doğru adım atacağımıza hepimiz yürekten inanıyoruz. “Dünyanın Suyu Arıtıyoruz” sloganımızla Hedeflerimize doğru ilerliyoruz.

Vatek Çevre Teknolojileri ;

Su yaşam kaynağı ve insanların en büyük ihtiyacıdır. Vatek Çevre Teknolojileri Türkiye, komşu ülkeler ve tüm diğer ülkeler için su ve atık su arıtma sistemleri konusunda insan odaklı çözümler sunmaktadır.

Vatek Çevre Teknolojileri'nin çalışanlarının yanı sıra kurucuları da çevre mühendisliği formasyonuna sahiptirler.

Vatek müşterilerinin ihtiyaçlarını ve kalite standartlarını göz önünde bulundurarak deneyimli kadrosuyla uygun çözümler sunar.

Kalite Politikamız

  • Ulusal, uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun yüksek kaliteli mal ve hizmetler üretmek,
  • Firma imajını devamlı yükseltmek,
  • Tüm personelin eğitilmesi ile sürekli gelişmeyi sağlamak,
  • Çalışanların mutluluğunu sağlamak,
  • Çevreyi korumak,
  • Sektörümüzle ilgili teknolojik yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak takip etmek ve müşterilerimize sunmak,
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.