Müşteri Hizmetleri +90(216) 526 0426 
Bulunduğunuz Yer: Ana Sayfa / Hakkımızda

Vatek Çevre Teknolojileri Hakkında

VATEK Çevre Teknolojileri sektörde geçen uzun yıllar sonucunda elde edilen deneyimi daha verimli ve doğru şekilde sunmak amacı ile 2006 yılında kurulmuştur.
Vatek Çevre Teknolojileri Hakkında.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti felsefesi ve Su Üretime Hayat Verir bilincini bağdaştıran firmamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak, kullanıma özel sistem dizaynları gerçekleştirmektedir. Müşteri isteklerine en iyi şekilde cevap verecek; proje, üretim, teknik servis ve satış sonrası destek sağlamaktadır.

VATEK Çevre Teknolojileri gelişmiş ülkelerdeki teknolojileri yakından takip ederek, çevre teknolojileri konularında, endüstriyel, medikal ve kamu kullanıcılarına anahtar teslim taahhüt, proje ve mühendislik, sarf malzeme ve ekipman teminleri, teknik servis hizmetleri, konularında çalışmalarını yürütmektedir.

Vatek, Vatek Çevre Teknolojileri® olarak Türk Patent Enstitüsü tarafından onaylanmış bir markadır.

VATEK Çevre Teknolojileri, insana ve çevreye gösterdiği hassasiyet, projeye özel yaklaşım, müşteri ihtiyaçlarını doğru belirleme, uzun vadeli çözüm arayışı ve kaliteye gösterdiği hassasiyet ile sektöründe bilenen , güvenilen ve saygın bir şirkettir. Yurtiçi ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atmış olan VATEK Çevre teknolojilerinin sağlık sektöründe de yatırımları bulunmaktadır.

Kalite Politikamız

  • Ulusal, uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun yüksek kaliteli mal ve hizmetler üretmek,
  • Firma imajını devamlı yükseltmek,
  • Tüm personelin eğitilmesi ile sürekli gelişmeyi sağlamak,
  • Çalışanların mutluluğunu sağlamak,
  • Çevreyi korumak,
  • Sektörümüzle ilgili teknolojik yenilikleri dünya ile eş zamanlı olarak takip etmek ve müşterilerimize sunmak,
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.