Müşteri Hizmetleri +90(216) 526 0426 

Arıtma Sistemleri

Bulunduğunuz Yer: Ana Sayfa / Arıtma Sistemleri
Saf Su Arıtma Sistemleri.

Saf Su Arıtma Sistemleri

İçecek, döküm-kaplama, tekstil, ilaç, medikal, kimya, kozmetik, otomotiv gibi birçok sektörde yoğun bir şekilde saf suya ihtiyaç duyulur. Saf su içerisindeki mineral ve organik maddelerden arındırılmış sudur.

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri.

Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri

Endüstriyel su arıtma sistemleri kapsamında filtrasyon ve yumuşatma grupları, RO sistemleri, acısu, deniz suyu için su arıtma sistemleri

Ultrafiltrasyon Sistemleri.

Ultrafiltrasyon Sistemleri

Özellikle şişeleme ve damacana sektöründe kullanımı gittikçe yaygınlaşan suyun kimyasına herhangi bir müdahalede bulunmadan fiziksel ve bakteriyolojik özelliklerini temizleyen en son teknoloji ürünü sistemlerdir.

Atıksu Arıtma Sistemleri.

Atıksu Arıtma Sistemleri

İnsan sağlığını ve çevreyi korumak amacıyla, evsel ve endüstriyel kaynaklı atık suların izlenmesi, işlenmesi ve tasfiye edilmesi gerekmektedir.

Atıksu Geri Kazanım Sistemleri.

Atıksu Geri Kazanım Sistemleri

Suyun değeri gün geçtikçe farkedilmekte ayrıca suya ulaşmak zorlaşmaktadır, atıksu geri kazanım sistemleri ile atıksu arıtma tesisilerinden çıkan su tekrar arıtılarak, proses suyu kalitesinde tekrar kullanıma sunulmaktadır.

Havuz Arıtma Sistemleri.

Havuz Arıtma Sistemleri

Yüzme havuzu ve süs havuzlarının inşaatı, elektrik ve mekanik dallarında projelendirilmesi vearıtma sistemleri

Grisu ve Yağmur Suyu Arıtma Sistemleri.

Grisu ve Yağmur Suyu Arıtma Sistemleri

Lavabo ve banyolardan kaynaklanan suların tekrar arıtılarak, klozet ve bahçe sulama gibi başka tip uygulamalarda kullanımı gün geçtikçe yaygınlaşmaktadır.

Nehir Suyu Arıtma Sistemleri.

Nehir Suyu Arıtma Sistemleri

Nehir suyu Arıtma ve Benzeri su kaynaklarını arıtma sistemleri Vatek tarafından dizayn ve imal edilmektedir. Bu sistemler belirtilen su kaynaklarını kullanım suyu haline getirir.

Medikal Su Arıtma Sistemleri.

Medikal Su Arıtma Sistemleri

Medikal su arıtma sistemleri kapsamında hemodiyaliz, özel medikal uygulamalar, nötralizasyon ve dezenfeksiyon sistemleri için su arıtımı sistemleri projeleri

Su Kimyasalları.

Su Kimyasalları

Su ve atıksu arıtma kimyasalları başlı başına bir çalışma konusudur. Tesisin işletilmesi için farklı, bakımı için farklı, temizlenmesi için farklı kimyasallar kullanılmaktadır.

Ekipmanlar, Yedek Parçalar, Sarf malzemeler.

Ekipmanlar, Yedek Parçalar, Sarf malzemeler

Su ve Atıksu Arıtma tesislerinin uzun vadeli ve verimli çalışabilmesi için malzemelerin değişim veya bakıma ihtiyaçları vardır.